Wieczór kolęd z chórem Cantiamo

Opublikowano: 31-01-2023

30 stycznia, w naszej bibliotece odbyło się wspólne kolędowanie z czytelnikami, podczas którego nagrodzeni zostali najaktywniejsi z nich. Gościem muzycznym spotkania był chór Cantiamo, którego dyrygentką jest pani Barbara Kuczek. Brawurowe wykonanie tradycyjnych, ale też tych mniej znanych kolęd i pastorałek zachwyciło wszystkich zgromadzonych tego wieczoru w bibliotece. W przerwie koncertu uroczyście nagrodziliśmy najaktywniejszych czytelników 2022 roku, którym raz jeszcze serdecznie gratulujemy. Na zakończenie tego wspaniałego muzycznego spotkania, pod wodzą pani dyrygent, wspólnie z chórem Cantiamo zaśpiewaliśmy kilka tradycyjnych kolęd, czyniąc tym samym zadość pięknej polskiej tradycji wspólnego kolędowania.