Tylko w bliskości rodzi się prawdziwa rozmowa

Opublikowano: 17-05-2023
Za sprawą Katarzyny Kubisiowskiej oraz czytelników leżajskiej biblioteki wieczór 16 maja na długo pozostanie nam w pamięci.
„Tylko w bliskości rodzi się prawdziwa rozmowa” – mawia pani Katarzyna. I w takiej atmosferze otwartości i bliskości przebiegało nasze spotkanie autorskie. Na początku Agata Jaskierska wokalistka grupy wokalnej Meritum wykonała jedną z piękniejszych piosenek Kory ” Po prostu bądź”. Utwór wprowadził nas w temat dotyczący najnowszej biografii naszego gościa ” Się Żyje. Kora ” .
Poruszaliśmy wiele tematów dotyczących wyborów życiowych, szczęścia przyjaźni. Pomiędzy czytelnikami a autorką bardzo szybko nawiązała sie nić sympatii.
Na zakończenie spotkania odbyły się indywidualne rozmowy, wspólne zdjęcia i autografy. Książki można było zakupić dzięki przesympatycznym paniom z Księgarni Nova w Leżajsku, które zapewniły bogaty wybór literatury, za co serdecznie dziękujemy.
Jesteśmy wdzięczni za oprawę muzyczną Grupie Wokalnej Meritum działającej przy MCK w Leżajsku pod kierownictwem pana Bartłomieja Urbańskiego oraz współpracującemu z zespołem panu Jackowi Brzuzanowi.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki, które dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.