Rozmowy o literaturze, podróżach i …rzeszowskich specjałach”

Opublikowano: 25-06-2021

To, że internet nie zastąpi spotkania autorskiego, czyli fizycznego kontaktu z pisarzem przekonaliśmy się w czerwcowe popołudnie w leżajskiej bibliotece. Gościem była Sylwia Trojanowska autorka wielu powieści obyczajowych. Spotkanie odbyło sie w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki.

Autorka jest osobą nietuzinkową – jest trenerem biznesu i coachem. Prowadzi zajęcia z zakresu rozwoju osobistego. Jest również wspaniałym rozmówcą.

Spotkanie było wyjątkowym wydarzeniem, pełnym inspiracji i życzliwych ludzi. Czytelnicy mieli wspaniały kontakt z autorką. Zadawali wiele pytań na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Mogli posłuchać o życiu autorki i jej interesująco rozwijającej się karierze pisarskiej. Wspólne rozmowy stały się  wzajemną inspiracją. Padło dużo ciekawych przemyśleń. Uczestnicy dyskusji również losowali cytaty zaczerpnięte z utworów pisarki które miały zachęcić do sięgnięcia i zapoznania się z piórem pani Sylwii.

Na zakończenie  miłośnicy książek  mieli okazję zdobyć autograf na zakupionych książkach oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pisarką.

Bardzo cenimy to, że autorka ma również ogromne serce dla zwierząt i zamiast kwiatów woli otrzymywać smakołyki dla potrzebujących psiaków. Taki mały podarunek otrzymała od wdzięcznych bibliotekarek za tak urocze popołudnie.