Rozmowy o literaturze, podróżach i …rzeszowskich specjałach”

Rozmowy o literaturze, podróżach i …rzeszowskich specjałach”

Opublikowano: 25-06-2021

To, że internet nie zastąpi spotkania autorskiego, czyli fizycznego kontaktu z pisarzem przekonaliśmy się w czerwcowe popołudnie w leżajskiej bibliotece. Gościem była Sylwia Trojanowska autorka wielu powieści obyczajowych. Spotkanie odbyło sie w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki.

Autorka jest osobą nietuzinkową – jest trenerem biznesu i coachem. Prowadzi zajęcia z zakresu rozwoju osobistego. Jest również wspaniałym rozmówcą.

Spotkanie było wyjątkowym wydarzeniem, pełnym inspiracji i życzliwych ludzi. Czytelnicy mieli wspaniały kontakt z autorką. Zadawali wiele pytań na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Mogli posłuchać o życiu autorki i jej interesująco rozwijającej się karierze pisarskiej. Wspólne rozmowy stały się  wzajemną inspiracją. Padło dużo ciekawych przemyśleń. Uczestnicy dyskusji również losowali cytaty zaczerpnięte z utworów pisarki które miały zachęcić do sięgnięcia i zapoznania się z piórem pani Sylwii.

Na zakończenie  miłośnicy książek  mieli okazję zdobyć autograf na zakupionych książkach oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pisarką.

Bardzo cenimy to, że autorka ma również ogromne serce dla zwierząt i zamiast kwiatów woli otrzymywać smakołyki dla potrzebujących psiaków. Taki mały podarunek otrzymała od wdzięcznych bibliotekarek za tak urocze popołudnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *