LEGIMI

Opublikowano: 30-01-2024
Informujemy że Biblioteka Publiczna w Leżajsku przystąpiła do Konsorcjum Podkarpackiego – bibliotek korzystających z serwisu LEGIMI.
Od lutego do grudnia 2024 r. w Bibliotece Publicznej w Leżajsku wydawane będą bezpłatne miesięczne kody dostępu do serwisu Legimi – największej wypożyczalni książek elektronicznych w Polsce. W ramach abonamentu dla bibliotek do dyspozycji Czytelników dostępnych będzie 192 000 tytułów ebooków oraz ponad 75 000 tytułów audiobooków i synchrobooków.
Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona. Biblioteka ma do dyspozycji 5 kodów miesięcznie.
Możliwość korzystania z oferty abonamentowej Legimi oferowanej przez Bibliotekę Publiczną w Leżajsku mają wyłącznie Czytelnicy z aktywną kartą biblioteczną, bez zadłużeń wobec Biblioteki. lub warunkiem jest zapisanie się do grona Czytelników.
• Kody wydawane będą w Wypożyczalni dla dorosłych przy ul. Jarosławska 1 w pierwsze dni robocze danego miesiąca, ( 5 pierwszych osób). O przyznaniu kodu decyduje kolejność zgłoszeń osobistych w godzinach otwarcia bibliotek – nie rezerwujemy i nie przekazujemy kodów telefonicznie czy mailowo.
• Jeden Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod dostępu.
• Kod może być użytkowany na dwóch wybranych urządzeniach typu smartfon/tablet/e-czytnik/komputer
• Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został wydany. Po wykorzystaniu kodu na dany miesiąc można wrócić po kolejny kod na następny miesiąc. Niewykorzystanie pobranego kodu skutkuje 3-miesięczną karencją.
Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki mają dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.pl. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo.
Po kody zapraszamy od 1 lutego 2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *